Код 80 - 8

Нема на залиха
SKU
8990
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 9944 - бело
  Кардиган - код 9944 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 6868 - ментол
  Фустан - код 6868 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 835 - бело
  Фустан - код 835 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Комплет - код 0025 - небесно сина
  Комплет - код 0025 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Маица - код 068 - небесно сина
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 6. Кардиган - код 4451 - жолта
  Кардиган - код 4451 - жолта
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 7. Палто - код 826 - путер зелена
  Палто - код 826 - путер зелена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Фустан - код 778 - црвена
  Фустан - код 778 - црвена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Маица - код 951 - 2 - бела
  Маица - код 951 - 2 - бела
  Најниско ден 289,71
 10. Палто - код 0800 - окер
  Палто - код 0800 - окер
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71