Код 800

Нема на залиха
SKU
41167
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2666 - кафеава
  Блуза - код 2666 - кафеава
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Маица - код 520 - црна
  Маица - код 520 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 2500 - црна
  Фустан - код 2500 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 129 - путер зелена
  Фустан - код 129 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Тренерки - код 1050 - 4 - црна
  Тренерки - код 1050 - 4 - црна
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 6. Фустан - код 835 - жолта
  Фустан - код 835 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Комбинезон - код 2199 - виолетова
  Комбинезон - код 2199 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 6613 - розова
  Блуза - код 6613 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Јакна - код 6190 - црна
  Јакна - код 6190 - црна
  Special Price MKD 2.087,71 Регуларна цена MKD 2.667,71
 10. Кардиган - код 9944 - светло сина
  Кардиган - код 9944 - светло сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71