Код 8145

Нема на залиха
SKU
40451
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 2900
  Сако - код 2900
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 1423 - 3
  Маица - код 1423 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 11698 - црвена
  Блуза - код 11698 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 3292 - 1 - шарена
  Фустан - код 3292 - 1 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Топ - код 2668 - црна
  Топ - код 2668 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамска тениска с принт в черно - код 2547
  Маица - код 2547 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Елегантен дамски топ в бяло - код 1095
  Топ - код 1095 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 1454 - 4
  Блуза - код 1454 - 4
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Сако - код 5255
  Сако - код 5255
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 6088 - корали
  Фустан - код 6088 - корали
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71