Код 816

Нема на залиха
SKU
41135
MKD 1.159,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4900 - бело
  Блуза - код 4900 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2949 - бело
  Фустан - код 2949 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Фустан - код 1662 - 1 - црна
  Фустан - код 1662 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Топ - код 11989
  Топ - код 11989
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Маица - код 11711 - црна
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Топ - код 2548 - 1 - бела
  Топ - код 2548 - 1 - бела
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Маица - код 4658 - црна
  Маица - код 4658 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Топ - код 4369 - бело
  Топ - код 4369 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71