Код 816

Нема на залиха
SKU
41242
MKD 1.159,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тениска в бяло с ефектен принт - код 933
  Маица - код 933 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Топ - код 11964
  Топ - код 11964
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 8484 - окер
  Фустан - код 8484 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски бански в цвят праскова - код 2562
  Купачи - код 2562 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Свободна дамска риза в масленозелено - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2666 - виолетова
  Фустан - код 2666 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Маица - код 13033 - црна
  Маица - код 13033 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Тренерки - код 2154 - 1 - жолта
  Тренерки - код 2154 - 1 - жолта
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 9. Дамска туника в цвят циклама с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 3 - циклама
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски сет топ и пола в розово - код 10110
  Код 10110
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71