Код 82

Нема на залиха
SKU
1093
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 7704 - црна
  Комплет - код 7704 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 2286 - црна
  Фустан - код 2286 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 5488 - 2 - шарена
  Фустан - код 5488 - 2 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 2510 - бело
  Маица - код 2510 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Елегантен дамски сет къс топ и панталон висока талия в бежово - код 6562
  Комплет - код 6562
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 8125 - црна
  Фустан - код 8125 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4345
  Фармерки - код 4345 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Маица - код 11953 - розова
  Маица - код 11953 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71