Код 82

Нема на залиха
SKU
1094
ден 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 781 - виолетова
  Кардиган - код 781 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 701 - светло сина
  Фустан - код 701 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Кардиган - код 6533 - розова
  Кардиган - код 6533 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 635 - зелена
  Фустан - код 635 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Дуксер - код 4400 - 3 - бела
  Дуксер - код 4400 - 3 - бела
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 697 - 7 - црна
  Фустан - код 697 - 7 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 5513
  Фустан - код 5513
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комбинезон - код 565 - виолетова
  Комбинезон - код 565 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Блуза - код 0907 - жолта
  Блуза - код 0907 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Маица - код 520 - бело
  Маица - код 520 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71