Код 82

Нема на залиха
SKU
1095
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 4464
  Панталони - код 4464
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 4210 - бело
  Блуза - код 4210 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Блуза - код 9989 - светло сина
  Блуза - код 9989 - светло сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Блуза - код 11483 - 3 - окер
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фармерки - код 297 - сина
  Фармерки - код 297 - сина
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Фустан - код 0590 - окер
  Фустан - код 0590 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 4140 - црна
  Блуза - код 4140 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 9054 - бела
  Блуза - код 9054 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Маица - код 4361 - бело
  Маица - код 4361 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71