Код 82

Нема на залиха
SKU
1097
ден 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 6585
  Фустан - код 6585
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 3. Тренерки - код 8081 - борда
  Тренерки - код 8081 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 2255 - црна
  Фустан - код 2255 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Комплет - код 5611 - небесно сина
  Комплет - код 5611 - небесно сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Фустан - код 1156 - тиркизна
  Фустан - код 1156 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 0299 - кафеава
  Фустан - код 0299 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Комплет - код 1681
  Комплет - код 1681
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 2.203,71
 10. Кошула - код 8050 - светло сина
  Кошула - код 8050 - светло сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71