Код 82

Нема на залиха
SKU
1099
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 1272 - црна
  Фустан - код 1272 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамско боди с къдрички в черно - код 3670
  Боди - код 3670 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Маица - код 4658 - ментол
  Маица - код 4658 - ментол
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 12811
  Топ - код 12811 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Дамски гащеризон в червено - код 9759
  Комбинезон - код 9759 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Дамска тениска в бяло с принт - код 6862
  Маица - код 6862 - 2 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Екстравагантна дамска туника с мики маус - код 1852 - 3
  Туника - код 1852 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 2104 - розова
  Фустан - код 2104 - розова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71