Код 82

Нема на залиха
SKU
1100
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Блуза - код 1597 - 2 - виолетова
  Блуза - код 1597 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Блуза - код 3376 - кремова
  Блуза - код 3376 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дуксер - код 2569 - виолетова
  Дуксер - код 2569 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Јакна - код 4949 - окер
  Јакна - код 4949 - окер
  Special Price MKD 2.696,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
 7. Фустан - код 9545 - виолетова
  Фустан - код 9545 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 6801 - шарена
  Блуза - код 6801 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 9. Блуза - код 374 - портокалова
  Блуза - код 374 - портокалова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Дуксер - код 4224 - црна
  Дуксер - код 4224 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71