Код 82

Нема на залиха
SKU
1101
ден 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0014 - праска
  Фустан - код 0014 - праска
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 3738 - сиво
  Фустан - код 3738 - сиво
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Панталони - код 5896 - црна
  Панталони - код 5896 - црна
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Џемпер - код 5966 - пудра
  Џемпер - код 5966 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 5. Фустан - код 7970 - 4 - шарена
  Фустан - код 7970 - 4 - шарена
  Special Price ден 1.362,71 Регуларна цена ден 1.942,71
 6. Блуза - код 4549 - црна
  Блуза - код 4549 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Кардиган - код 4449 - бело
  Кардиган - код 4449 - бело
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 8. Блуза - код 8051 - окер
  Блуза - код 8051 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Блуза - код 0202 - капучино
  Блуза - код 0202 - капучино
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 10. Сукња - код 5471 - окер
  Сукња - код 5471 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71