Код 82 - 3

Нема на залиха
SKU
1102
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Спортски комплет - код 9353 - 2 - сиво
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 2.145,71
 2. Фустан - код 2202 - капучино
  Фустан - код 2202 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 6292
  Фустан - код 6292
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Тренерки - код 2570 - 1 - виолетова
  Тренерки - код 2570 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Фустан - код 3878 - 1 - шарено
  Фустан - код 3878 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 8192 - виолетова
  Фустан - код 8192 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 4155
  Блуза - код 4155
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Спортски комплет - код 0409 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 0409 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 10. Дамски топ с ефектно деколте в цвят капучино - код 1259
  Топ - код 1259 - кремова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71