Код 82 - 3

Нема на залиха
SKU
989
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6947
  Фустан - код 6947
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Изчистен дамски топ в бяло - код 11693 - лице
  Топ - код 11693 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Маица - код 3233 - пудра
  Маица - код 3233 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Спортски комплет - код 1767 - кремова
  Спортски комплет - код 1767 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фустан - код 5654 - розова
  Фустан - код 5654 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 11664 - црна
  Фустан - код 11664 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 8520 - шарена
  Комплет - код 8520 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 11725 - црна
  Фустан - код 11725 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 5469 - 1
  Фустан - код 5469 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Тренерки - код 2625 - розова
  Тренерки - код 2625 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71