Код 82

Нема на залиха
SKU
37441
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1000 - бело
  Фустан - код 1000 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 2407 - 3 - циклама
  Комплет - код 2407 - 3 - циклама
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 4. Маица - код 1423 - 3
  Маица - код 1423 - 3
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 2478 - 1 - бело
  Блуза - код 2478 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Изчистен дамски топ в кафяво - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Спортски комплет - код 3733 - 2 - виолетова
  Спортски комплет - код 3733 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Тренерки - код 8177 - бела
  Тренерки - код 8177 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2728 - шарена
  Фустан - код 2728 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 2856 - небесно сина
  Фустан - код 2856 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71