Код 82

Нема на залиха
SKU
37442
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект кожа суичър и панталон в кафяво - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Блуза - код 6669
  Блуза - код 6669
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 2427
  Топ - код 2427
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в бяло - код 3525
  Кошула - код 3525 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамски комплект тениска и панталон в тъмносиньо райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Спортски комплет - код 2505 - 4
  Спортски комплет - код 2505 - 4
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 9949
  Фустан - код 9949
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Дамски комплектблуза и спортен панталон в зелено - код 9896
  Комплет - код 98796 - тиркизна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 4408 - црна
  Фустан - код 4408 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Топ - код 8826 - црна
  Топ - код 8826 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71