Код 82

Нема на залиха
SKU
37443
ден 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6030 - виолетова
  Блуза - код 6030 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 6600 - портокалова
  Фустан - код 6600 - портокалова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Блуза - код 5581 - темно сина
  Блуза - код 5581 - темно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 4. Кошула - код 4646 - светло сина
  Кошула - код 4646 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Јакна - код 853 - кафеава
  Јакна - код 853 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Блуза - код 917 - небесно сина
  Блуза - код 917 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Комплет - код 8741 - темно сина
  Комплет - код 8741 - темно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Фустан - код 201 - окер
  Фустан - код 201 - окер
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Фустан - код 953 - црна
  Фустан - код 953 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Туника - код 714 - црна
  Туника - код 714 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71