Код 82

Нема на залиха
SKU
37447
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дънкова къса пола в синьо - код 4310
  Сукња - код 4310 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комплет - код 3104 - жолта
  Комплет - код 3104 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Дуксер - код 328 - пудра
  Дуксер - код 328 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Тренерки - код 4221 - светло сина
  Тренерки - код 4221 - светло сина
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 5. Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 2409 - бело
  Фустан - код 2409 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Панталони - код 1991 - 3 - црвена
  Панталони - код 1991 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 11795 - бело
  Фустан - код 11795 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 2915 - 1
  Фустан - код 2915 - 1
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Блуза - код 3748 - тиркизна
  Блуза - код 3748 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71