Код 82

Нема на залиха
SKU
37448
ден 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1598 - виолетова
  Фустан - код 1598 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Комплет - код 722 - борда
  Комплет - код 722 - борда
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 3. Фустан - код 621 - виолетова
  Фустан - код 621 - виолетова
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 4. Комплет - код 662 - тиркизна
  Комплет - код 662 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 4475 - темно сина
  Фустан - код 4475 - темно сина
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 4151 - црна
  Фустан - код 4151 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Туника - код 5055 - 4 - шарена
  Туника - код 5055 - 4 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Палто - код 423 - борда
  Палто - код 423 - борда
  Special Price ден 1.362,71 Регуларна цена ден 1.942,71
 9. Туника - код 5556 - црна
  Туника - код 5556 - црна
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.710,71
 10. Фустан - код 635 - зелена
  Фустан - код 635 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71