Код 82

Нема на залиха
SKU
37449
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 5215 - зелена
  Топ - код 5215 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Кратки панталони - код 2236 - 5
  Кратки панталони - код 2236 - 5
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Маица - код 1222 - бело
  Маица - код 1222 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамски къс гащеризон в цвят горчица - код 0185
  Комбинезон - код 0185 - 1 - окер
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2594 - 1 - розова
  Фустан - код 2594 - 1 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Топ - код 1299 - црвена
  Топ - код 1299 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Јакна - код 761 - црна
  Јакна - код 761 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Ролка - код 1591 - 6 - црвена
  Ролка - код 1591 - 6 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71