Код 82

Нема на залиха
SKU
37450
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ с дантела в жълто - код 2965
  Топ - код 2965 - жолта
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Топ - код 2668 - борда
  Топ - код 2668 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 4190 - црвена
  Блуза - код 4190 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Дуксер - код 4080 - црна
  Дуксер - код 4080 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Маица - код 2923 - 4
  Маица - код 2923 - 4
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Топ - код 2967 - црвена
  Топ - код 2967 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Комплет - код 1578 - розова
  Комплет - код 1578 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 6189 - црвена
  Блуза - код 6189 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71