Код 82

Нема на залиха
SKU
37451
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 0200 - 2 - темно сина
  Тренерки - код 0200 - 2 - темно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 8063 - бела
  Блуза - код 8063 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0108 - црна
  Фустан - код 0108 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кардиган - код 4085 - жолта
  Кардиган - код 4085 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 660 - небесно сина
  Фустан - код 660 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 6088 - корали
  Фустан - код 6088 - корали
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 4155 - црна
  Блуза - код 4155 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Блуза - код 2059 - 1 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 940 - борда
  Фустан - код 940 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Фармерки - код 4187 - 1 - сина
  Фармерки - код 4187 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71