Код 82

Нема на залиха
SKU
37452
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4210 - црна
  Блуза - код 4210 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 6461
  Фустан - код 6461
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 3151 - 1 - виолетова
  Блуза - код 3151 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Сако - код 5957
  Сако - код 5957
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Сако - код 2113 - капучино
  Сако - код 2113 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Хеланки - код 2874 - 1 - шарена
  Хеланки - код 2874 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 875 - црвена
  Блуза - код 875 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 395 - кафеава
  Фустан - код 395 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Изчистен дамски топ в лилаво - код 3183
  Топ - код 3183 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 0258
  Фустан - код 0258
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71