Код 82 - 4

Нема на залиха
SKU
1103
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11493 - розова
  Блуза - код 11493 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2480 - 1 - шарено
  Фустан - код 2480 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Топ - код 5215 - небесно сина
  Топ - код 5215 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 3982 - небесно сина
  Фустан - код 3982 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Ефектен топ с къдрици в светлосиньо - код 2410
  Топ - код 2410 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Панталони - код 2985 - бело
  Панталони - код 2985 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 5964 - бело
  Фустан - код 5964 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Блуза - код 0737 - кафеава
  Блуза - код 0737 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Блуза - код 6322 - кафеава
  Блуза - код 6322 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71