Код 82 - 5

Нема на залиха
SKU
1098
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 6474 - 3 - црна
  Маица - код 6474 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 2651 - небесно сина
  Фустан - код 2651 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8841 - капучино
  Фустан - код 8841 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Топ - код 1095 - бело
  Топ - код 1095 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 1626 - 2 - црна
  Блуза - код 1626 - 2 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Топ потник рипс с ефектни презрамки в розово - код 44911
  Топ - код 44911 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фустан - код 10099 - црна
  Фустан - код 10099 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Атрактивен дамски гащеризон в тъмносиньо - код 6282 - гръб
  Комбинезон - код 6282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71