Код 82 - 5

Нема на залиха
SKU
1104
ден 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 8092 - светло сина
  Џемпер - код 8092 - светло сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Хеланки - код 509 - црна
  Хеланки - код 509 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 692 - розова
  Фустан - код 692 - розова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 4. Код 8027
  Код 8027
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 956,71
 5. Сако - код 4569 - кремова
  Сако - код 4569 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 6012 - кафеава
  Блуза - код 6012 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 935 - ментол
  Фустан - код 935 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Код 448 - корали
  Код 448 - корали
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Блуза - код 812
  Блуза - код 812
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 10. Фустан - код 6681 - темно виолетова
  Фустан - код 6681 - темно виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71