Код 82

Нема на залиха
SKU
986
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8149 - окер
  Фустан - код 8149 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 3638 - кремова
  Маица - код 3638 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Маица - код 2902 - 2 - бело
  Маица - код 2902 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в меднокафяво - код 1407
  Комплет - код 1407 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 11707 - бело
  Маица - код 11707 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фармерки - код 4785 - 1 - сина
  Фармерки - код 4785 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Дамска тениска с ефектен гръб в тъмнозелено - код 4515
  Маица - код 4515
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Ефирен къс гащеризон с колан в лилаво - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамско боди в бордо - код 2030
  Боди - код 2030 - 1 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71