Код 82

Нема на залиха
SKU
987
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в сиво - код 45288
  Комплет - код 45288 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Спортски комплет - код 3733 - 2 - виолетова
  Спортски комплет - код 3733 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Топ - код 2548 - 6 - портокалова
  Топ - код 2548 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фустан - код 7799 - црна
  Фустан - код 7799 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Свободен къс дамски гащеризон в зелено - код 6313
  Комбинезон - код 6313 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 8861
  Блуза - код 8861
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Къс дамски топ потник рипс в цвят шампанско - код 2208
  Топ - код 2208 - 3
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 8840
  Фустан - код 8840
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 3333 - 1
  Маица - код 3333 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Туника - код 8805
  Туника - код 8805
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71