Код 82

Нема на залиха
SKU
988
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански в две части с висока талия в червено - код 6198
  Купачи - код 6198 - 3 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Къса тениска с цип в цвят капучино - код 13040
  Маица - код 13040 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Топ - код 7414 - циклама
  Топ - код 7414 - циклама
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 8122 - 3
  Фустан - код 8122 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Тениска с ефектни ръкави в оранжево - код 2611
  Маица - код 2611
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Тренерки - код 4006 - црна
  Тренерки - код 4006 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Елегантен дамски топ в цвят праскова - код 5445
  Топ - код 5445 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тренерки - код 6388 - виолетова
  Тренерки - код 6388 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 8399 - циклама
  Фустан - код 8399 - циклама
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Маица - код 3638 - бела
  Маица - код 3638 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71