Код 82

Нема на залиха
SKU
991
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ рипс в цвят капучино - код 12811
  Топ - код 12811 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Маица - код 9985 - бело
  Маица - код 9985 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Елек - код 1618 - 2
  Елек - код 1618 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Тренерки - код 1236 - сиво
  Тренерки - код 1236 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Код 10230 - бела
  Код 10230 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Маица - код 4496 - сиво
  Маица - код 4496 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Боди - код 4637 - црна
  Боди - код 4637 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Маица - код 2161 - црна
  Маица - код 2161 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Дамски топ с ефектно деколте в бежово - код 1259
  Топ - код 1259 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Втален дамски комплект топ и клин висока талия в розово - код 2222
  Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71