Код 855 - 1

Нема на залиха
SKU
951
ден 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 5252 - 2 - шарена
  Кошула - код 5252 - 2 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 9432 - црвена
  Блуза - код 9432 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Комбинезон - код 4406 - темно сина
  Комбинезон - код 4406 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 0081 - портокалова
  Фустан - код 0081 - портокалова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 5618 - светло сина
  Блуза - код 5618 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Блуза - код 6615 - бело
  Блуза - код 6615 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 7. Кошула - код 5531 - бело
  Кошула - код 5531 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 1197 - окер
  Фустан - код 1197 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Сако - код 4569 - зелена
  Сако - код 4569 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Сако - код 4569 - црна
  Сако - код 4569 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71