Код 855 - 1

Нема на залиха
SKU
957
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7413 - црна
  Фустан - код 7413 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Тренерки - код 4221 - жолта
  Тренерки - код 4221 - жолта
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 3. Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Комплет - код 1519 - 5 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 11698 - црвена
  Блуза - код 11698 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Маица - код 2611 - сина
  Маица - код 2611 - сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 8. Фустан - код 2856 - праска
  Фустан - код 2856 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Тренерки - код 2350 - розова
  Тренерки - код 2350 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Палто - код 9099 - сиво
  Палто - код 9099 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71