Код 855 - 2

Нема на залиха
SKU
952
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 1815 - 1 - црна
  Комплет - код 1815 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 2856 - црвена
  Фустан - код 2856 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 11493 - розова
  Блуза - код 11493 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Тренерки - код 6353 - кафеава
  Тренерки - код 6353 - кафеава
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Џемпер - код 6653 - сиво
  Џемпер - код 6653 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Блуза - код 6363 - црна
  Блуза - код 6363 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Панталони - код 5664 - ментол
  Панталони - код 5664 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 3580 - 1 - бела
  Маица - код 3580 - 1 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамска тениска в цвят пудра - код 3701
  Маица - код 3701 - пудра
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Комплет - код 9896 - црна
  Комплет - код 9896 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71