Код 855 - 3

Нема на залиха
SKU
959
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 1545 - 1 - бело
  Маица - код 1545 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамски комплект блуза и панталон с пайети в розово - код 1298
  Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 3. Фустан - код 1714 - кафеава
  Фустан - код 1714 - кафеава
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Фустан - код 10122
  Фустан - код 10122
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Изчистен дамски топ рипс в цвят праскова - код 11758
  Топ - код 11758 - праска
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Дамски сет от три части в бежово - код 5069
  Комплет - код 5069
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 7. Маица - код 4515
  Маица - код 4515
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Комплет - код 5268 - кремова
  Комплет - код 5268 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 0316
  Фустан - код 0316
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Спортски комплет - код 11627 - зелена
  Спортски комплет - код 11627 - зелена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 2.609,71