Код 855 - 4

Нема на залиха
SKU
954
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9494 - темно сива
  Фустан - код 9494 - темно сива
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 4244 - црна
  Блуза - код 4244 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Топ - код 2967 - пудра
  Топ - код 2967 - пудра
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 4. Фустан - код 2991 - темно сина
  Фустан - код 2991 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Панталони - код 7199 - црна
  Панталони - код 7199 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 6. Фустан - код 4040 - ментол
  Фустан - код 4040 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 624 - неон жолта
  Маица - код 624 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Къс дамски топ в бяло - код 2967
  Топ - код 2967 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Дамска тениска в черно - код 4496
  Маица - код 4496 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 4474 - црна
  Блуза - код 4474 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71