Код 855 - 5

Нема на залиха
SKU
955
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0247 - виолетова
  Блуза - код 0247 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Елек - код 4106 - борда
  Елек - код 4106 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Спортски комплет - код 22211 - 1 - циклама
  Спортски комплет - код 22211 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 4. Фустан - код 15944 - 2 - црна
  Фустан - код 15944 - 2 - црна
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Блуза - код 6365 - светло виолетова
  Блуза - код 6365 - светло виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Комбинезон - код 2628 - темно сина
  Комбинезон - код 2628 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Хеланки - код 927 - црна
  Хеланки - код 927 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 7175 - кафеава
  Тренерки - код 7175 - кафеава
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Тренерки - код 6512 - сиво
  Тренерки - код 6512 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фармерки - код 4481 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4481 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71