Код 855 - 5

Нема на залиха
SKU
961
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски сет от три части в черно - код 5069
  Комплет - код 5069 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 2. Елегантен дамски панталон разкроен в бордо - код 1991
  Панталони - код 1991 - 2 - борда
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Елек - код 1618 - 1 - црна
  Елек - код 1618 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Топ - код 4635 - црна
  Топ - код 4635 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 11721 - розова
  Маица - код 11721 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Блуза - код 11898
  Блуза - код 11898
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Блуза - код 4329 - црвена
  Блуза - код 4329 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фустан - код 7141 - жолта
  Фустан - код 7141 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 0157 - црвена
  Блуза - код 0157 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 4210 - црна
  Блуза - код 4210 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71