Код 862 - 1

Нема на залиха
SKU
38841
MKD 1.044,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1213 - борда
  Тренерки - код 1213 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 6867 - црна
  Фустан - код 6867 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Комплет - код 1177 - тиркизна
  Комплет - код 1177 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Палто - код 6061 - розова
  Палто - код 6061 - розова
  Special Price MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Маица - код 515 - светло сина
  Маица - код 515 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1042 - небесно сина
  Фустан - код 1042 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Кошула - код 10508 - 4 - ментол
  Кошула - код 10508 - 4 - ментол
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Фустан - код 2129 - црвена
  Фустан - код 2129 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71