Код 864

Нема на залиха
SKU
37378
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Атрактивна лятна риза в бяло - код 11923
  Кошула - код 11923 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 0177 - црвена
  Блуза - код 0177 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 3576 - бела
  Маица - код 3576 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 8809
  Фустан - код 8809
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамски бански костюм с връзки в две части в лилаво - код 9051
  Купачи - код 9051 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Свободна риза в жълто - код 8842
  Кошула - код 8842 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамско боди в червено с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Тренерки - код 0446 - црна
  Тренерки - код 0446 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71