Код 8676

Нема на залиха
SKU
40272
MKD 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 4221 - корали
  Тренерки - код 4221 - корали
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 2. Фустан - код 6299 - небесно сина
  Фустан - код 6299 - небесно сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 4207 - црна
  Блуза - код 4207 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Фустан - код 2884 - борда
  Фустан - код 2884 - борда
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Јакна - код 0616 - црна
  Јакна - код 0616 - црна
  Најниско MKD 3.450,71 Регуларна цена MKD 5.190,71
 6. Фустан - код 4040 - црвена
  Фустан - код 4040 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Дуксер - код 3056 - 1 - црна
  Дуксер - код 3056 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 8353 - розова
  Блуза - код 8353 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 1488 - сиво
  Блуза - код 1488 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71