Код 882 - 1

Нема на залиха
SKU
41175
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11490 - розова
  Блуза - код 11490 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Сако - код 4715 - 2 - портокалова
  Сако - код 4715 - 2 - портокалова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Дамски топ с дантела в бежово - код 11701
  Топ - код 11701
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 5259 - бело
  Блуза - код 5259 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 5965 - црна
  Фустан - код 5965 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 1910 - бело
  Блуза - код 1910 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски спортен гащеризон в черно - код 4170
  Тренерки - код 4170 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Топ - код 2987 - небесно сина
  Топ - код 2987 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Фустан - код 2378 - графитна
  Фустан - код 2378 - графитна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71