Код 882 - 3

Нема на залиха
SKU
41176
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 857 - бело
  Кошула - код 857 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Купачи - код 725 - црвена
  Купачи - код 725 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Тренерки - код 869 - кафеава
  Тренерки - код 869 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Фустан - код 784 - кремова
  Фустан - код 784 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Јакна - код 853 - црна
  Јакна - код 853 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 6. Блуза - код 145 - путер зелена
  Блуза - код 145 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Комбинезон - код 6633 - зелена
  Комбинезон - код 6633 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Јакна - код 1033 - 1 - црна
  Јакна - код 1033 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.972,00
 9. Блуза - код 2006 - бело
  Блуза - код 2006 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Комплет - код 6141 - розова
  Комплет - код 6141 - розова
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71