Код 885

Нема на залиха
SKU
41274
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6202 - црна
  Блуза - код 6202 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 0366 - пудра
  Фустан - код 0366 - пудра
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Фустан - код 1517 - тиркизна
  Фустан - код 1517 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1718 - розова
  Фустан - код 1718 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Кардиган - код 7823 - сиво
  Кардиган - код 7823 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Кошула - код 5081 - борда
  Кошула - код 5081 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Маица - код 3567 - црвена
  Маица - код 3567 - црвена
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 1281 - црна
  Фустан - код 1281 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Кошула - код 4646 - тиркизна сина боја
  Кошула - код 4646 - тиркизна сина боја
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Јакна - код 8686 - путер зелена
  Јакна - код 8686 - путер зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.681,71