Код 8860

Нема на залиха
SKU
40447
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 8210 - 2
  Тренерки - код 8210 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Тренерки - код 1556 - 1 - корали
  Тренерки - код 1556 - 1 - корали
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Панталони - код 5269 - 1 - црна
  Панталони - код 5269 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 15944 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Тренерки - код 9842 - 4 - сиво
  Тренерки - код 9842 - 4 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Фустан - код 3666 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3666 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.913,71 Регуларна цена MKD 2.493,71
 7. Тренерки - код 869 - борда
  Тренерки - код 869 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Блуза - код 8162 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 4519 - кафеава
  Блуза - код 4519 - кафеава
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Тренерки - код 8081 - сиво
  Тренерки - код 8081 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71