Код 888

Нема на залиха
SKU
41271
ден 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 784 - пудра
  Фустан - код 784 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 4040 - црна
  Фустан - код 4040 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 257 - кафеава
  Фустан - код 257 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Блуза - код 864 - бело
  Блуза - код 864 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Маица - код 3567 - црна
  Маица - код 3567 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Фустан - код 625 - небесно сина
  Фустан - код 625 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Туника - код 143 - виолетова
  Туника - код 143 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 841 - 2 - шарено
  Фустан - код 841 - 2 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Блуза - код 7077 - окер
  Блуза - код 7077 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Фустан - код 9013 - 1 - шарено
  Фустан - код 9013 - 1 - шарено
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71