Код 895

Нема на залиха
SKU
40756
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Хеланки - код 2265 - 1 - црна
  Хеланки - код 2265 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 1788 - бела
  Фустан - код 1788 - бела
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Комбинезон - код 193 - црна
  Комбинезон - код 193 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 9690 - темно сива
  Фустан - код 9690 - темно сива
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 1412 - бело
  Блуза - код 1412 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Туника - код 7150 - 1 - кремова
  Туника - код 7150 - 1 - кремова
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Блуза - код 912 - окер
  Блуза - код 912 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 9545
  Фустан - код 9545
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 0628 - 3 - борда
  Блуза - код 0628 - 3 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Јакна - код 9797 - 1 - црвена
  Јакна - код 9797 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.682,00 Регуларна цена MKD 2.842,00