Код 9

Нема на залиха
SKU
9729
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 4227 - 1 - сина
  Фармерки - код 4227 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 2. Дуксер - код 8206 - црвена
  Дуксер - код 8206 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Блуза - код 0628 - 1 - светло сина
  Блуза - код 0628 - 1 - светло сина
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Сукња - код 4043
  Сукња - код 4043
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Тренерки - код 9998 - 6 - светло сина
  Тренерки - код 9998 - 6 - светло сина
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 7. Блуза - код 41511 - црна
  Блуза - код 41511 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Блуза - код 5377 - 5 - црвена
  Блуза - код 5377 - 5 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Фармерки - код 4211 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4211 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 10. Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71