Код 92 - 1

Нема на залиха
SKU
2805
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 5845 - црна
  Тренерки - код 5845 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Фустан - код 8171 - црвена
  Фустан - код 8171 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Блуза - код 8861 - 8
  Блуза - код 8861 - 8
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 6189 - црна
  Блуза - код 6189 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Јакна - код 853 - зелена
  Јакна - код 853 - зелена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 6. Блуза - код 0737 - темно виолетова
  Блуза - код 0737 - темно виолетова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 7. Туника - код 6360 - 5 - црна
  Туника - код 6360 - 5 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 5525 - црвена
  Блуза - код 5525 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Комплет - код 3015 - розова
  Комплет - код 3015 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фармерки - код 274 - црна
  Фармерки - код 274 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71