Код 92 - 2

Нема на залиха
SKU
2806
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11548 - црвена
  Фустан - код 11548 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4288 - портокалова
  Фустан - код 4288 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Хеланки - код 6320 - 1 - шарена
  Хеланки - код 6320 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Боди - код 44777 - црна
  Боди - код 44777 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 5069 - виолетова
  Комплет - код 5069 - виолетова
  Special Price MKD 1.710,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 7. Фустан - код 594 - портокалова
  Фустан - код 594 - портокалова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Маица - код 6698
  Маица - код 6698
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Дамска риза в бяло широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тренерки - код 2946 - 2 - црвена
  Тренерки - код 2946 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71