Код 92

Нема на залиха
SKU
2804
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 0798 - црна
  Туника - код 0798 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Тренерки - код 792 - црна
  Тренерки - код 792 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 138 - кремова
  Фустан - код 138 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 385
  Блуза - код 385
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Елек - код 8786 - капучино
  Елек - код 8786 - капучино
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Блуза - код 912
  Блуза - код 912
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Тренерки - код 4050 - 1 - светло виолетова
  Тренерки - код 4050 - 1 - светло виолетова
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 8. Блуза - код 0308 - 4 - црвена
  Блуза - код 0308 - 4 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Тренерки - код 9842 - 1 - графитна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Јакна - код 9350 - 1 - црна
  Јакна - код 9350 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71